با شارژ بیش از 60 هزار تومان 50% از مبلغ به کیف پول شما افزوده میشود .

پرسش و پاسخ

چگونه محصولات خود را در فروشگاه دیجی هایو قرار دهم؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.

درآمد فروشندگان چگونه پرداخت میشود؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

چه نوع کالا هایی را میتوان در فروشگاه دیجی هایو قرار داد؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

آیا محدودیتی در قرار دادن تعداد محصولات در نظر گرفته شده؟

خیر ، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، ولی برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

آیا برای خرید از دیجی هایو، حتما باید در سایت عضو باشم؟

با عضویت در وبسایت به عنوان فروشنده و قبول شرایط و ضوابط و سیاست ها یک پنل فروشندگی برای شما ایجاد خواهد شد که به سادگی میتوانید محصولات خود در فروشگاه قرار دهید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

فروشندگان محترم میتوانند در پنل فروشندگی خود پس از به حد نصاب رسیدن درآمد ، به مبلغی که فروشگاه دیجی هایو تعیین کرده است درخواست واریز وجه نمایند و مبلغ پرداختی به شماره حسابی که موقع ثبت نام توسط فروشنده وارد شده، واریز خواهد شد. در نظر داشته باشید ۳۰% از فروش محصول متعلق به سایت است

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

فروشگاه اینترنتی دیجی هایو با در نظر داشتن رونق کسب و کار فروشندگان و تولیدکنندگان محترم، هیچگونه محدودیتی در باب تعداد محصولات برای قرار دادن در فروشگاه، در نظر نگرفته است.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

فروشگاه بستری مطمئن را برای فروشندگانی که از فضای آنلاین دور بوده و یا تولیدکنندگانی که توانایی فروش محصولاتشان را به دلایل مختلف در یک مکان دیجیتالی نداشته اند فراهم آورده است. از این رو فروش هر نوع محصولی دیجیتالی مانند آموزش ، پروژه آماده ، قالب آماده ، پلاگین ، فایل های صوتی ، فوتیج و ….. پس از تایید تیم کارشناسان دیجی هایو امکان پذیر خواهد بود.
توسط
تومان