با شارژ بیش از 60 هزار تومان 50% از مبلغ به کیف پول شما افزوده میشود .

راهنمای فروشندگان

راهنمای فروشندگان

 

دیجی‌هایو این امکان را برای هم‌وطنان عزیز فراهم آورده که بتوانند از طریق وب‌سایت ما، محصولات خود را به فروش رسانند. هرچند اولویت ما در فاز اولیه فعالیت دیجی‌هایو، به اشتراک گذاری و خرید و فروش محصولات دیجیتالی است، اما شما خریداران و فروشندگان عزیز می‌توانید در قسمت تماس با ما، پیشنهادات و درخواست‌های خود را برای ما ارسال کنید.
چگونه در دیجی‌هایو فروشنده شویم؟
1- در صفحه نخست وب‌سایت دیجی‌هایو و در قسمت گوشه سمت چپ بالا آیکونی وجود دارد که با قرار گرفتن نشانگر موس روی آن می‌توانید گزینه‌های ورود به حساب کاربری و ساخت حساب کاربری را ملاحظه کنید. روی گزینه ساخت حساب کاربری کلیک کنید.
2- با کلیک روی کزینه ساخت حساب کاربری، پنجره‌ای به شما نشان داده می‌شود که حاوی فیلد‌های زیر است:
• نام
• نام خانوادگی
• پست الکترونیک
• شماره موبایل
• نام کاربر…

.

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

آیا محدودیتی در قرار دادن تعداد محصولات در نظر گرفته شده؟

فروشگاه اینترنتی دیجی هایو با در نظر داشتن رونق کسب و کار فروشندگان و تولیدکنندگان محترم، هیچگونه محدودیتی در باب تعداد محصولات برای قرار دادن در فروشگاه، در نظر نگرفته است.

[/vc_column_text][vc_column_text]

چه نوع کالا هایی را میتوان در فروشگاه دیجی هایو قرار داد؟

فروشگاه بستری مطمئن را برای فروشندگانی که از فضای آنلاین دور بوده و یا تولیدکنندگانی که توانایی فروش محصولاتشان را به دلایل مختلف در یک مکان دیجیتالی نداشته اند فراهم آورده است. از این رو فروش هر نوع محصولی دیجیتالی مانند آموزش ، پروژه آماده ، قالب آماده ، پلاگین ، فایل های صوتی ، فوتیج و ….. پس از تایید تیم کارشناسان دیجی هایو امکان پذیر خواهد بود.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

چگونه محصولات خود را در فروشگاه دیجی هایو قرار دهم؟

با عضویت در وبسایت به عنوان فروشنده و قبول شرایط و ضوابط و سیاست ها یک پنل فروشندگی برای شما ایجاد خواهد شد که به سادگی میتوانید محصولات خود در فروشگاه قرار دهید.[/vc_column_text][vc_column_text]

درآمد فروشندگان چگونه پرداخت میشود؟

فروشندگان محترم میتوانند در پنل فروشندگی خود پس از به حد نصاب رسیدن درآمد ، به مبلغی که فروشگاه دیجی هایو تعیین کرده است درخواست واریز وجه نمایند و مبلغ پرداختی به شماره حسابی که موقع ثبت نام توسط فروشنده وارد شده، واریز خواهد شد. در نظر داشته باشید 30% از فروش محصول متعلق به سایت است

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

توسط
تومان