با شارژ بیش از 60 هزار تومان 50% از مبلغ به کیف پول شما افزوده میشود .

Adobe Release Painter 2019 2019.2

[ad_1]

امروز Adobe انتشار نسخه Substance Painter 2019.2 را اعلام کرد ، که به هنرمندان این امکان را می دهد تا از طریق پیشرفت های گسترده در نانوایی ها ، 40 ماده هوشمند جدید ، 20 ماسک هوشمند جدید و اسکریپت نویسی API سریعتر بافت کنند. پیشرفت ها.

نانوایی ها تا 200 برابر سریعتر

پخت به شما امکان می دهد تا جزئیات سطح را از مدل خود ضبط کرده و آنها را به بافت خود منتقل کنید ، که بخشی اساسی از هر خط لوله بافتی است. نانوایان جدید در Substance Painter تمام مزایای GPU های سطح بالا را برای تحویل حداکثر 200 برابر سرعت نانوایان برنامه های قبلی استفاده می کنند ، با همان کیفیت بالا که قبلاً تجربه کرده اند. برای دارندگان Nvidia GTX 10xx یا هر پردازنده RTX ، نانوایان جدید به طور کامل از API raytracing DXR استفاده می کنند و به کاربران این امکان را می دهد تا به جای دقیقه ها نقشه های با وضوح بالا را تهیه کنند.

برای کاربران پردازنده های قدیمی Nvidia GPU ، Substance Painter اکنون از Optix API برای سرعت بخشیدن به استفاده از پرتونگاری استفاده می کند و هنوز سرعت پخت بسیار بالاتری را نسبت به گذشته ممکن ارائه می دهد. و اگر از CPU استفاده می کنید ، از پیشرفت قابل توجه سرعت پخت نیز بهره مند خواهید شد.

40 مواد هوشمند جدید

با 40 ماده هوشمند جدید ، Substance Painter شامل بیش از 80 دارایی برای کشف است. کاربران ممکن است قبلاً برخی از این دارایی ها را در Substance Share یا به عنوان بخشی از بسته های خاموش حال قطع شده مشاهده کرده باشند. Adobe آنها را با جدیدترین ژنراتورهای ماسک به روز کرده و پشتیبانی از جریانهای کاری Metal / Roughness و Specular / Gloss را اضافه کرده است. [19459006

سایر مواد هوشمند توسط هنرمندان در تیم Substance ایجاد شد ، که چند روز صرف تمرکز فقط روی ایجاد محتوا برای Substance Painter کردند. شرکت کنندگان قابل توجه اعضای تیم QA و هنرمندان نسخه ی نمایشی از سراسر جهان بودند. مواد هوشمند جدید شامل پلاستیک ، لاستیک ، پارچه ، فلز ،

چرم ، چوب و آلی ، در میان دیگران. 20 ماسک هوشمند جدید شامل خسارت ، پاشش ، نشت ، گرد و غبار و لبه ها است.

API Scriptting

به روزرسانی Substance Painter شامل یک API برنامه نویسی بهبود یافته با امکاناتی مانند امکان تغییر وضوح بافت شما ، و همچنین افزونه جدیدی است که در آن کاربران می توانند عملکرد API اسکریپت را مستقیماً درون برنامه اجرا کنند. بارگیری مجانی در دسترس است در اینجا .

تیم ماده هفته آینده در لس آنجلس در SIGGRAPH حضور خواهد داشت ، و این رویداد را با یک روز ماده و پیام اصلی آغاز کرد.

برای اطلاعات بیشتر ، به سایت Adobe Substance Painter مراجعه کنید.

منبع: Adobe

[ad_2]

منبع
این مطلب توسط گوگل ترنسلیت ترجمه شده است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان